Adı Soyadı :
Firma Adı :
Telefon :
E-Mail
İstenilen Hizmet
Mesaj

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Web Tasarımı
Web tasarım, web sitesinin grafik arayüzünün, menü ve sayfa yapılarının kullanımı kolay, anlaşılır ve bilgiye en kısa yolla ulaşılabilecek, kullanışlı, hızlı bir yapıda oluşturulması anlamına gelir. Kurumların Dünya’ya açılan en önemli kapısı olan web sitesini en doğru şekilde hazırlayabilmek için sizi, işinizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi ve rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ederek, size en faydalı modelin oluşturulması gerekmektedir.

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tanımlıyoruz. Hedefinize ve isteklerinize yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz. Karşılıklı görüş alışverişi sonucu onay verdiğiniz taslağı yayına hazırlıyoruz. Yönetim paneli vb kullanımlar için gerekli olan tüm doneleri ve bilgilendirmeleri tarafınıza yaptıktan sonra sitenizi yayına sunuyoruz.

*Nasıl Olmalı? sitenizin omurgası hedef ve amaçlarınıza göre yapılandırılmalı. Eğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız, web sitenizdeki bütün içerik ve kullanımlar arama motorlarının algıladığı ve yöneldiği içeriği mutlaka karşılamalı.

* Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı. Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalı.

* Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalı.

* Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmeli.

* Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalı.

* Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca günceleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalı.

* Dinamik, istediğiniz an istediğiniz bilgi ve ürün ve modülü değiştirme olanağına sahip olmalısınız.
 
Bedava Web Sitesi, Free Site, Bedava İnternet Sitesi, Free Web Tasarım, Web Tasarım, Kartal Web Tasarım, İstanbul Web Tasarım, Pendik Web Tasarım, Maltepe Web Tasarım

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player