Adı Soyadı :
Firma Adı :
Telefon :
E-Mail
İstenilen Hizmet
Mesaj

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kuruımsal Kimlik
Nasıl ki her insanın ayrı bir kişiliği var ise kurumsal kimlikte firmaların kişiliğini oluşturur. Kurumsal kimlik sizi diğer firmalardan ayıran özelliklerinizin tamamıdır. Logonuzdan, ambalajlarınıza, dekorasyonunuzdan, yazı stilinize, kullandığınızdan renklerden, antetli kağıtlarınıza kadar her şey birbiri ile bir uyum ve bütünlük içinde olmalıdır. Fakat birbirinin aynısı değil… Bu ince ayırt edici özellik kurumsal kimlik çalışmanızın profesyonel yada daha az tecrübeli kurumlar tarafından yapılıp yapılmadığını da ortaya koyar.

Müşterilerinizin hafızalarında kalabilmeniz için devamlı aynı logoyu aynı ambalajı kullanmak ve bunların uyumlu olması önemlidir. Aynı zamanda logonuzun veya diğer tasarımlarınızın bulunduğunuz iş kolunda şirketinizi ön plana çıkarak vurguları yapabilmesi de önemlidir. Nasıl ki Aygaz dediğimizde aklıma mavi-beyaz logosu, reklam müziği ve tüp geliyorsa şirketinizin ismi söylendiğinde de görsel veya işitsel olarak hazırlattığınız kurumsal kimlik çalışmaları kolaylıkla müşterilerinizin aklına gelebilmelidir.

Akılda kalma konusunda yaptırılan reklamlarda önemlidir elbet fakat reklam yaptırmaktan daha önemli olan şey reklamınızın kalıcı olmasıdır. Markalaşmak ve yıllar boyunca ayakta kalabilen firmaları lütfen inceleyin hepsinin ortak noktası güçlü kurumsal kimlik tasarımlarıdır. Yıllar geçer markalar büyür fakat kurumsal şirketlerin ne logoları ne de renkleri asla değişmez.
 
Bedava Web Sitesi, Free Site, Bedava İnternet Sitesi, Free Web Tasarım, Web Tasarım, Kartal Web Tasarım, İstanbul Web Tasarım, Pendik Web Tasarım, Maltepe Web Tasarım

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player