Adı Soyadı :
Firma Adı :
Telefon :
E-Mail
İstenilen Hizmet
Mesaj

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Flash Web Tasarımı
Tamamen flash web tasarımı animasyonları ile farklı ve etkileyici tasarımlar oluşturmaya imkan sağlamaktadır. Flash tasarımlar ilgi çekici ve keyifli sunumlarıyla daha çok ziyaretçi çekmekte ve beğenilmektedir Flash web sitesi basit bir anlatımla sitedeki görsel sunumun en üst düzeyde yapıldığı, animasyon, ses ve videoların birarada kullanılabildiği bir multimedya gösteridir. Adobe ve ya Macromedia Flash programı ile yapılmasından ötürü zaman içinde Flash site olarak adlandırılmıştır.

Flash web siteleri tek sayfa üzerinde çalışır ve başka sayfaya yönlenme yapmazlar. Kesintisiz müzik ve sorunsuz video desteği verirler. Hareketli olduklarından daha çok ilgi çeker ve standart sayfalara göre etkileyici animasyonlar içerirler.

Flash tasarımı genellikle Animasyon ve 3 boyutlu görsellik gerektiren tasarımlarıdır. Gerek Flash Action Script 3.0 gerekse action script 2.0 kodlama diliyle kodlanmaktadır.

Günümüz teknolojisinde en çok tercih edilen tasarımlardan birisidir. Aslında Flash dışarıdan da veri alarak artık (php, asp, asp.net gibi) programlama dillerinden ve script dillerinden veri alabilmektedir. Dolayısıyla örneğin asp.net e veri veya sorgu göndererek veri tabanından flash uygulamalara bağlantı kurmak mümkün. Artık Flash ile hazırlanan web tasarımları da xhtml veya html web tasarımları gibi güncellenebilmektedir.

Flash web tasarım çalışmaları arama motorları için negatif bir sonuç doğurmaktadır. Profesyonel web tasarım çalışmalarında Flash uygulamaların web sitesi içerisinde parçalar halinde kullanılması hem izleyiciyi hem de arama motorları açısından başarıya ulaşılacaktır.
 
Bedava Web Sitesi, Free Site, Bedava İnternet Sitesi, Free Web Tasarım, Web Tasarım, Kartal Web Tasarım, İstanbul Web Tasarım, Pendik Web Tasarım, Maltepe Web Tasarım

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player